KunstPuttertje
  5. KunstPuttertje

KunstPuttertje

Lid sinds 2020 / Edam, Nederland

7 aangeboden items / 142 verkochte items

Jan Montyn - “Tentation 2” eigendruk kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Tentation 2” eigendruk
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Montyn - “Krishna” bijzondere kleurenets (2/5) kopen? Bied vanaf 90!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Krishna” bijzondere kleurenets (2/5)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Jan Montyn - “Voor nu en dan” kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands “Voor nu en dan”
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Lies van Vlijmen - Figuur met vogel kopen? Bied vanaf 60!
Lies van Vlijmen (1935) Nederlands Figuur met vogel
TechniekKeramiek
Afmetingen19 x 25 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ton Albers - Landschap te Luxemburg kopen? Bied vanaf 80!
Ton Albers (1923) Nederlands Landschap te Luxemburg
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Toos Marquering - “Surreëel hoofd” kopen? Bied vanaf 75!
Toos Marquering (1930-1997) Nederlands “Surreëel hoofd”
Afmetingen46 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 75
Agnes van den Brandeler - Gezicht op Chatou, Frankrijk kopen? Bied vanaf 380!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Gezicht op Chatou, Frankrijk
TechniekGouache
Afmetingen70 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 380