KunstPuttertje
  5. KunstPuttertje

KunstPuttertje

Lid sinds 2020 / Edam, Nederland

11 aangeboden items / 121 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
11 aangeboden items door deze verkoper

Pavel Husa - 3 litho’s & 1 originele tekening kopen? Bied vanaf 50!
Pavel Husa - 3 litho’s & 1 originele tekeningGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekLitho
Afmetingen17 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ashanti - Kam van been (figuur) kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Kam van been (figuur)Etnografica

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekBeen
Afmetingen17 cm x 6 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht140 g
Chabab Tayefeh Mohajer - Eigendruk, kleurenets. kopen? Bied vanaf 50!
Chabab Tayefeh Mohajer - Eigendruk, kleurenets.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1990
TechniekEts
Afmetingen77.5 cm x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Toos Marquering - “Surreëel hoofd” kopen? Bied vanaf 75!
Toos Marquering - “Surreëel hoofd”Schilderij

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1988
Afmetingen46 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Battermann - Gouache, man en vrouw. kopen? Bied vanaf 100!
Jan Battermann - Gouache, man en vrouw.Schilderij

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1957
TechniekGouache
Afmetingen76.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lies van Vlijmen - 2x figuur op eenwieler met kind kopen? Bied vanaf 55!
Lies van Vlijmen - 2x figuur op eenwieler met kindBeeld / Object

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekKeramiek
Afmetingen18 cm x 12.5 cm x 2 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
GesigneerdHandgesigneerd
Pavel Husa - Lot van 20 litho’s kopen? Bied vanaf 215!
Pavel Husa - Lot van 20 litho’sGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Lies van Vlijmen - Hoofdje kopen? Bied vanaf 35!
Lies van Vlijmen - HoofdjeBeeld / Object

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekKeramiek
Afmetingen8.5 cm x 4.5 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht120 g
GesigneerdHandgesigneerd
Ahmad Baldin - Zeefdruk, 1994. kopen? Bied vanaf 45!
Ahmad Baldin - Zeefdruk, 1994.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1994
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstPuttertje

Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chabab Tayefeh Mohajer - Bijzondere kleurenets, E/E, 1/1 kopen? Bied vanaf 45!
Chabab Tayefeh Mohajer - Bijzondere kleurenets, E/E, 1/1Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst