KunstPuttertje
  5. KunstPuttertje

KunstPuttertje

Lid sinds 2020 / Edam, Nederland

1 aangeboden items / 143 verkochte items

Toos Marquering - “Surreëel hoofd” kopen? Bied vanaf 75!
Toos Marquering (1930-1997) Nederlands “Surreëel hoofd”
Afmetingen 46 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75