Lid sinds 2020 / Edam, Nederland
4 aangeboden items / 143 verkochte items
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 19 x 25 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 900 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 46 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 70 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |