KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

50 aangeboden items / 208 verkochte items

Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Houtsnede - 1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Bernard Meinen - Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Ets - Abstracte compositie met geometrische vormen: O.K.K - 1970
TechniekEts
Afmetingen56 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen (1940-2023) Nederlands Linosnede/prägedruk - 1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Jan Montyn - ets: Temple Japan (oplage 10 stuks) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ets: Temple Japan (oplage 10 stuks)
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Libido - 2009 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Libido - 2009
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ets/aquatint: derde gezicht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Femmes dans un jardin - 1977
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Lucebert - Ets: "Nachtmerrie" - 1967 kopen? Bied vanaf 249!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: "Nachtmerrie" - 1967
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Rob Scholte - Zeefdruk: Après nous déluge - 2010 kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Après nous déluge - 2010
Afmetingen28 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jean Paul Vroom - ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 59!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel)
TechniekEts
Afmetingen57 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Ger Lataster - ets:naakten - 1990 kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands ets:naakten - 1990
TechniekEts
Afmetingen25 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Ger Lataster - ets:geabstraheerde vrouw - 1990 kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands ets:geabstraheerde vrouw - 1990
TechniekEts
Afmetingen37 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen37 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Olympisch vuur - 2004 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Olympisch vuur - 2004
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Altai
Afmetingen116 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007 kopen? Bied vanaf 249!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Jan Cremer - zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015 kopen? Bied vanaf 299!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Adriaan Nette - ets - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Adriaan Nette (1950) Nederlands ets - 1986
TechniekEts
Afmetingen54.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 59!
Sjoerd Bakker (1943) Nederlands ets - 1989
TechniekEts
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Ronald Tolman - ets:Tatoeage kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets:Tatoeage
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Stan Klamer - ets : hier is het - 1994 kopen? Bied vanaf 99!
Stan Klamer (1951) Nederlands ets : hier is het - 1994
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Herman Brood - Zeefdruk: Cor en ik kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Cor en ik
Afmetingen70.5 x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Cremer - grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote houtsnede: landschap - 1999
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits giclee: het zwarte shirt - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Herman Brood - zeefdruk: golfer kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: golfer
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Ronald Tolman - ets - 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets - 1984
TechniekEts
Afmetingen56 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Verboden vruchten - 2009 kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Verboden vruchten - 2009
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!)
Afmetingen101 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Anton Heyboer - Ingelijste ets - 1987 (lage startprijs!) kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1987 (lage startprijs!)
TechniekEts
Afmetingen45 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
TechniekEts
Afmetingen58 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100