KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

65 aangeboden items / 118 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
65 aangeboden items door deze verkoper
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantie kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - Offset litho: Barbie op vakantie

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekOffset
Afmetingen48 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekGiclée
Afmetingen116 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure Tardive

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Zee - Linosnede: Schedel kopen? Bied vanaf 225!
Jan van der Zee - Linosnede: Schedel

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote zeefdruk - 2001 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen58.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleuren litho: "Menselijk figuur"

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen56.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk kopen? Bied vanaf 175!
Harry van Kuyk - Reliefdruk, Geometrische diepdruk

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen31.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat

Jaartal1987
Afmetingen62.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)

Tekening / Aquarel

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999

Fotografie

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen83 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Compositie in rood - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2010
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fotografie

Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999

Fotografie

Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto: kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto: fabriek

Fotografie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto - gestempeld kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto - gestempeld

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: de gezegende (Brasil God) kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: de gezegende (Brasil God)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!
Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen95 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst