KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

17 aangeboden items / 225 verkochte items

Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Litho - 1967
Techniek Litho
Afmetingen 30.2 x 38.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: het landschap - 2014
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Olympisch vuur - 2004 kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Olympisch vuur - 2004
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame kopen? Bied vanaf 595!
Theo Mackaay (1950) Nederlands Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame
Afmetingen 70 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Armando - Giclee: Der Berg - 2017 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Der Berg - 2017
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Rob Scholte - Zeefdruk: Après nous déluge - 2010 kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Après nous déluge - 2010
Afmetingen 28 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Adriaan Nette - ets - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Adriaan Nette (1950) Nederlands ets - 1986
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits giclee: het zwarte shirt - 2014
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Sjoerd Bakker (1943) Nederlands ets - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Jean Paul Vroom - ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 59!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel)
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Ronald Tolman - ets - 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Stan Klamer - ets : hier is het - 1994 kopen? Bied vanaf 99!
Stan Klamer (1951) Nederlands ets : hier is het - 1994
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Image of Dylan Thomas - 1964
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99