KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

58 aangeboden items / 127 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
58 aangeboden items door deze verkoper
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstverkoperWestland

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
Afmetingen56.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - zeefdruk: Biggles kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - zeefdruk: Biggles

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - zeefdruk: "Golfer" kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - zeefdruk: "Golfer"

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
Afmetingen120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Asmara - 1957

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1957
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - ingelijste litho - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugene Brands - Ingelijste Gouache: Ingelijste Gouache: "Rode vlek" - 1960

Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guy Vandenbranden - Kleurrijke zeefdruk: Cathedrale de la lumiere - 1999 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
Guy Vandenbranden - Kleurrijke zeefdruk: Cathedrale de la lumiere - 1999 (laatste exemplaar!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975 kopen? Bied vanaf 2750!
Jan Cremer - complete portfolio met o.a. 6 litho's: Hollandse Boerinnen - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - beeld: Red Baron kopen? Bied vanaf 125!
Herman Brood - beeld: Red Baron

3D Multiples & Objecten

TechniekKunsthars
Afmetingen12.5 cm x 13 cm x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 50!
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen35 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Versnel - Foto: kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen17.5 cm x 22.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto:

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto: fabriek

Fotografie

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Versnel - Foto - gestempeld kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto - gestempeld

Fotografie

IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: de gezegende (Brasil God) kopen? Bied vanaf 249!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: de gezegende (Brasil God)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002 kopen? Bied vanaf 65!
Franz Lauter - Zeefdruk: Three cats - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997 kopen? Bied vanaf 49!
Franz Eggenschwiler - Houtsnede - 1997

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002 kopen? Bied vanaf 45!
Peter Zonneveld - zeefdruk: Haan - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen95 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1050!
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
Afmetingen68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960 kopen? Bied vanaf 1995!
Eugène Brands - Ingelijste Gouache: "Zwarte vlek" - 1960

Tekening / Aquarel

Jaartal1960
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame kopen? Bied vanaf 595!
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame

Afmetingen70 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer - Zeefdruk: Inverno

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen31 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Gemengde techniek(Acryl) op doek: Brain drain - 1989(met certificaat HBM) kopen? Bied vanaf 3999!
Herman Brood - Gemengde techniek(Acryl) op doek: Brain drain - 1989(met certificaat HBM)

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Fiume Azurro(Toscaans landschap) - 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen56 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen66 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat

Jaartal1987
Afmetingen62.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat

TechniekAcryl
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1964
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht - 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Litho: Compositie met zes vogels en een vrouwengezicht - 2002

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk: Des animaux et la femme - 2002 (mooie lijst!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen142.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple Japan

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 225!
Willi Kissmer - Giclee op linnen: Zijde - 2015(Groot werk, laatste exemplaar!)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekGiclée
Afmetingen116 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk op linnen: "Fore ever (friends)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen90 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst