Lid sinds 2024 / Houten, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29.7 x 48.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 46.5 x 36.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |