Lichtendonk
  5. Lichtendonk

Lichtendonk

Lid sinds 2015 / Hollandscheveld, Nederland

3 aangeboden items / 19 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper

Henk Melgers - Rustende boeren kopen? Bied vanaf 300!
Henk Melgers - Rustende boeren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLichtendonk

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Eland - Mount Tjikorai, Java kopen? Bied vanaf 150!
Arthur Eland - Mount Tjikorai, Java

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLichtendonk

TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Hendrik Emck - Boerderijen kopen? Bied vanaf 175!
Jan Hendrik Emck - Boerderijen

Geplaatst doorLichtendonk

Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst