Jan Cremer (1940) Tulipe Fanny Ardant
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 91.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 350