Mangore
  5. Mangore

Mangore

Lid sinds 2017 / Recklinghausen, Duitsland

11 aangeboden items / 19 verkochte items

Max Zander - Bei Altenahr, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 327!
Max Zander (1907-1985) Duits In de buurt van Altenahr, olieverfschilderij gesigneerd
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 327
Max Zander - Das Ratinger Tor in Düsseldorf, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 333!
Max Zander (1907-1985) Duits De Ratinger Tor in Düsseldorf, olieverfschilderij gesigneerd
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 333
Anatol Herzfeld - "Heilung eines besessenen Weibes", Tuschfederzeichnung signiert kopen? Bied vanaf 77!
Anatol Herzfeld (1931-2019) Duits "Genezing van een bezeten vrouw", pentekening gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen14 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 77
Adolf Gebhard - Seelandschaft, Ölgemälde signiert 1922 kopen? Bied vanaf 188!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Zeegezicht, olieverfschilderij gesigneerd 1922
Afmetingen49 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 188
Ricardo Wiesse - Ohne Titel, Aquarell, Unikat, signiert 1999 kopen? Bied vanaf 360!
Ricardo Wiesse (1954) Peruaans Zonder titel, aquarel, uniek, gesigneerd 1999
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 360
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 360
Adolf Gebhard - Ausblick auf den Rhein und das Siebengebirge, Ölgemälde signiert 1937 kopen? Bied vanaf 257!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Gezicht op de Rijn en het Siebengebirge, olieverfschilderij gesigneerd 1937
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 257
Werner Vogel - Blick auf das Wettersteingebirge, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 249!
Werner Vogel (1889-1957) Duits Uitzicht op het Wettersteingebergte, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 249
Adolf Gebhard - Drei Fruchtbarmen, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 222!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Drie fruitbomen, olieverfschilderij ondertekend
Afmetingen63 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 222
Adolf Gebhard - Allee im Brühler Schlosspark, Ölgemälde signiert 1929 kopen? Bied vanaf 239!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Avenue in het Brühler Schlosspark, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen58 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 239
Adolf Gebhard - Birkenheide im Hochsommer, Ölgemälde signiert kopen? Bied vanaf 249!
Adolf Gebhard (1887-1974) Duits Birkenheide in midzomer, gesigneerd olieverfschilderij
Afmetingen66 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249