Marcel1970
  5. Marcel1970

Marcel1970

Lid sinds 2017 / Wageningen, Nederland

2 aangeboden items / 14 verkochte items

Pierre Audouin - BONAPARTE 1er CONSUL DE LA REP FRANC kopen? Bied vanaf 200!
Pierre Audouin (1768-1822) Frans BONAPARTE 1er CONSUL DE LA REP FRANC
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30