Lid sinds 2017 / Wageningen, Nederland
2 aangeboden items / 14 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 48 x 35.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 49 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |