Potterij Zaalberg (1936) Overpot
Bied mee
Afmetingen | 26 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 55
Lid sinds 2013 / Heeze, Nederland
16 aangeboden items / 227 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 44 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 75 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 70 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 52 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 49 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |