Lid sinds 2011 / Schoonhoven, Nederland
10 aangeboden items / 190 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 14.5 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 123 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 82 x 114 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 85 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Spuitbus |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 115 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 106 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |