Herman Brood - De Matroos

Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!
Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Spuitbus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel en puur werk op doek van Herman Brood: de matroos!!!

Ingelijst in een zwart houten baklijst met totale afmetingen van 93 x 123 cm.

Gesigneerd met sjabloon.
Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (113)

Geplaatst door  Os
188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
93 cm
123 cm
90 cm
120 cm