Tiara
  5. Tiara

Tiara

Lid sinds 2023 / Hoorn, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Korthals - Een kleine meester die werkte in de stijl en tradities van de Haagse school. kopen? Bied vanaf 150!
Jan Korthals (1916-1972) Nederlands Een kleine meester die werkte in de stijl en tradities van de Haagse school.
TechniekAquarel
Afmetingen26.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Peter Dorleijn - Ets roerganger 3/30 kopen? Bied vanaf 40!
Peter Dorleijn (1937) Nederlands Ets roerganger 3/30
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Peter Dorleijn - Ets.....Ziënetters prachtige kopen? Bied vanaf 40!
Peter Dorleijn (1937) Nederlands Ets.....Ziënetters prachtige
TechniekEts
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40