Vali65
  5. Vali65

Vali65

Lid sinds 2023 / Wetteren, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Otto Eerelman - EAST PRUSSIAN HORSE kopen? Bied vanaf 250!
Otto Eerelman (1839-1926) Nederlands EAST PRUSSIAN HORSE
TechniekLitho
Afmetingen64 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Otto Eerelman - horse persane kopen? Bied vanaf 250!
Otto Eerelman (1839-1926) Nederlands horse persane
TechniekLitho
Afmetingen64 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Francine Tavernier - Baum mit Blumen kopen? Bied vanaf 250!
Francine Tavernier (1942) Belgisch Baum mit Blumen
Afmetingen59 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250