Veilingmeester
  5. Veilingmeester

Veilingmeester

Lid sinds 2010 / Amstelveen, Nederland

517 aangeboden items / 44637 verkochte items

FA. (320 x Favoriet)
517 aangeboden items door deze verkoper
Inge Krassenburg - en andere! - Lot van 10 unieke werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Inge Krassenburg - en andere! - Lot van 10 unieke werken op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen85 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw kopen? Bied vanaf 60!
Joop Vegter - Mezzotint, Maasbal en kluwenhouder 19e eeuw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederick Bloemaert - & Joachim Franz Beich - Lot van twee gravures kopen? Bied vanaf 100!
Frederick Bloemaert - & Joachim Franz Beich - Lot van twee gravures

Prenten voor 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekHandgekleurd
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen34.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven kopen? Bied vanaf 20!
Frans Mars - Houtskooltekening, Stilleven

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Joe Wols - Lot van vier inkttekeningen, Landschappen kopen? Bied vanaf 1!
Joe Wols - Lot van vier inkttekeningen, Landschappen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thijs van Kimmenade - Penseeltekening, Dialoog tussen een zwarte en een blonde vrouw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Thijs van Kimmenade - Penseeltekening, Dialoog tussen een zwarte en een blonde vrouw - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen32 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geert Vrijdag - Zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Geert Vrijdag - Zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen104 cm x 129.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Annica Koot - Gemengde techniek op papier, What about us? kopen? Bied vanaf 70!
Annica Koot - Gemengde techniek op papier, What about us?

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid kopen? Bied vanaf 50!
Harry van Kruiningen - Litho, Gilgamess ziet het levenskruid

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op doek, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Alois Janak - Ets en aquatint, Z.T. Landschap met peer - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Patrick Creyghton - Litho, Boomstronk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Patrick Creyghton - Litho, Boomstronk - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen53.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ted Felen - Zeefdruk, Black Friday kopen? Bied vanaf 40!
Ted Felen - Zeefdruk, Black Friday

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp - Ets, Nous Condamne au Mort

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Kleurenets, Reclining nude - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Courtin - Litho, Zonder titel - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Horst Antes - Figur I kopen? Bied vanaf 160!
Horst Antes - Figur I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han le Roy - Gemengde techniek op paneel, Moeder - Kind in lood - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Han le Roy - Gemengde techniek op paneel, Moeder - Kind in lood - Ingelijst

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen65 cm x 75 cm x 2.5 cm (h x b x d)
Peter van der Heijden - Gemengde techniek op paneel, Mergelfraktal kopen? Bied vanaf 1!
Peter van der Heijden - Gemengde techniek op paneel, Mergelfraktal

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Jansz. Blaeu - Gravure, Tabula Bergarum ad Zomam Stenbergae - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Willem Jansz. Blaeu - Gravure, Tabula Bergarum ad Zomam Stenbergae - Ingelijst

Cartografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen44.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jean Solombre - Aquatint, La (...) kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, La (...)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Lot van drie rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lot van drie rotaprints

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Jean Solombre - Aquatint, Le gardien du music imaginaire kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, Le gardien du music imaginaire

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elmar Gille - Aquatint, Hooiberg bij nacht kopen? Bied vanaf 1!
Elmar Gille - Aquatint, Hooiberg bij nacht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Ton Schulten - Zeefdruk, Maanlandschap - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1995
Afmetingen94 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Solombre - Aquatint, Boom kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, Boom

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Lont - Linosnede, Expositie Piet Lont & Paul van Crimpen kopen? Bied vanaf 1!
Piet Lont - Linosnede, Expositie Piet Lont & Paul van Crimpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen96 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Elmar Gille - Aquatint, Picos d'Europa kopen? Bied vanaf 1!
Elmar Gille - Aquatint, Picos d'Europa

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Solombre - Aquatint, Kaarslicht bij raam kopen? Bied vanaf 1!
Jean Solombre - Aquatint, Kaarslicht bij raam

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan G. Marque - Acryl op doek, Z.T. Passanten in mythisch berglandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan G. Marque - Acryl op doek, Z.T. Passanten in mythisch berglandschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rinske Koop - Olieverf op doek, Mine - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Rinske Koop - Olieverf op doek, Mine - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
Afmetingen27.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Abstract vrouwelijk naakt - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen113 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Zonder titel (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Rachid Ben Ali - Gemengde techniek op papier, Zonder titel (Zeer groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1999
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen141 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Frambozen in kom kopen? Bied vanaf 60!
Joop Vegter - Mezzotint, Frambozen in kom

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
TechniekGravure
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marli Turion - en andere! - Lot met 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Marli Turion - en andere! - Lot met 10 werken op papier

Fotografie

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2000
TechniekC-Print
Afmetingen70 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Harry van Kuyk - Zeefdruk uit het portfolio Grafinu - Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Franscz Witte - Lot van vijf pentekeningen kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Lot van vijf pentekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Gemengde techniek op papier, Zonder titel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen47 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Warffemius - en andere - Lot van 10 werken op papier kopen? Bied vanaf 1!
Piet Warffemius - en andere - Lot van 10 werken op papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 650!
Ad Snijders - Olieverf op papier - Compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1993
Afmetingen190 cm x 220 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Zeefdruk, Vrouw in Landschap - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1973
Afmetingen85 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lars Norrman - Portfolio met 5 litho's, VATTENFALL kopen? Bied vanaf 1!
Lars Norrman - Portfolio met 5 litho's, VATTENFALL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Kiwis and radish kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Mezzotint, Kiwis and radish

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1987
TechniekGravure
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk, Hollands Glorie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Cremer - Zeefdruk, Hollands Glorie - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1991
Afmetingen116 cm x 134 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Kruisbessen kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Mezzotint, Kruisbessen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1983
TechniekGravure
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker kopen? Bied vanaf 100!
Corneille - Zeefdruk, Charlie Parker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op groene zee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Wim Buitendijk - Acryl op doek, Schip op groene zee - Ingelijst (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAcryl
Afmetingen108.5 cm x 167 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst