Lid sinds 2014 / Middelburg, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 65.5 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 53 x 57.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 61 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |