Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam

Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Ferdinand Eckhardt - Vischmarkt Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
  • Ferdinand Eckhardt (1902-1995)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1921
TechniekGravure
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 x 36.5 cm (h x b)
Incl. lijst53 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Staalgravure op papier getiteld "Vischmarkt Rotterdam". Het werk, voorstellende een aantal vissersboten, afgemeerd bij de vooroorlogse vismarkt, is ongenummerd en gesigneerd met potlood. De gravure dateert naar verwachting uit 1921.

Het werk staat beschreven in een artikel van L. Fontijne, gepubliceerd in het Elseviers Geïllustreerd Maandschrift. Jaargang 32 (1922).

Het bijzondere aan de gravure is dat deze 100 jaar geleden, in 1923 dus, de 1e prijs was voor tenniswedstrijden die er dat jaar op het IJsclubterrein werden gehouden. Op de achterzijde van de werk staat namelijk in potlood geschreven: ‘1e prijs heeren double en mixed double Najaarswedstrijden “IJsclubterrein” Rotterdam 1923’.

Gravure is niet aangetast, originele lijst.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 6,95
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Ferdinand Eckhardt (1902-1995)

Oostenrijks Oostenrijks Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Walacria
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
57.5 cm
53 cm
36.5 cm
31.5 cm
Starttijd28-11-2023 om 17:39
Eindtijd12-12-2023 om 19:45
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMiddelburg,  Nederland