Willem Jilts Pol (1905-1988) Moeder met kind in huiskamer
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 61 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200