WilliamE
  5. WilliamE

WilliamE

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

9 aangeboden items / 5 verkochte items

Willem Jilts Pol - Moeder met kind in huiskamer kopen? Bied vanaf 200!
Willem Jilts Pol (1905-1988) Nederlands Moeder met kind in huiskamer
Afmetingen61 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Martin van Waning - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 40!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Vrouwelijk naakt
TechniekEts
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Frans Heijnen - Zeemeermin kopen? Bied vanaf 75!
Frans Heijnen (1913-1981) Nederlands Zeemeermin
Afmetingen32 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 75
Frans Heijnen - Vrouwenhoofd kopen? Bied vanaf 65!
Frans Heijnen (1913-1981) Nederlands Vrouwenhoofd
Afmetingen37 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 65
Dorus Arts - ~Landweggetje kopen? Bied vanaf 150!
Dorus Arts (1901-1961) Nederlands ~Landweggetje
Afmetingen55 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Hendrik van Leeuwen - Vaas met gele chrysanten kopen? Bied vanaf 70!
Hendrik van Leeuwen (1952) Nederlands Vaas met gele chrysanten
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Pieter Kusters - Opening nieuwe ambassade Maputo, Mozambique kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Kusters (1958) Nederlands Opening nieuwe ambassade Maputo, Mozambique
TechniekKeramiek
Afmetingen31 x 31 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 35
Jan Giesen - "Zwijndrecht" kopen? Bied vanaf 40!
Jan Giesen (1900-1983) Nederlands "Zwijndrecht"
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 40
Joop Molenaar - Havengezicht (Rotterdam ?) kopen? Bied vanaf 180!
Joop Molenaar (1914-1990) Nederlands Havengezicht (Rotterdam ?)
Afmetingen56 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180