Jan Giesen - "Zwijndrecht"

Jan Giesen - "Zwijndrecht" kopen? Bied vanaf 30!
Jan Giesen - "Zwijndrecht" kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - "Zwijndrecht" kopen? Bied vanaf 30!Jan Giesen - "Zwijndrecht" kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan Giesen (1900-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1925
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het werk is in goede staat, maar heeft wel kleine kreukeltjes.
ConditieRedelijk
Het werk heeft enkele kleine kreukeltjes.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00