Lid sinds 2021 / Lier, België
6 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Overig |
Afmetingen | 8 x 14.5 x 14.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 25 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Overig |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 78 cm (h x b) |