Lid sinds 2022 / CAPELLE AAN DEN IJSSEL, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 102 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |