Lid sinds 2004 / Darmstadt, Duitsland
17 aangeboden items / 125 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 49.5 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Collage |
| Afmetingen | 49.8 x 32.3 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 27 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 32.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 26 x 52.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 42 x 59 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 44.8 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 27.5 x 18.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 19 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 37 x 62.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 59 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38.5 x 64 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 53 x 39 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 39 x 36 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42.1 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 75.5 x 55 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 74 x 59.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |