arte-mania
  3. Ervaren verkoper
  5. arte-mania

arte-mania

Lid sinds 2004 / Darmstadt, Duitsland

17 aangeboden items / 125 verkochte items

Bernd Berner - Signierter Original Siebdruck von 1966 - nummeriert, nur 100 Ex. kopen? Bied vanaf 220!
Bernd Berner (1930-2002) Duits Gesigneerde originele zeefdruk uit 1966 - genummerd, slechts 100 exemplaren.
Afmetingen 49.5 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 220
Direct kopen
Ren Rong - Signierte Original Collage mit Aquarell von 1999 - Chinesische Postmoderne kopen? Bied vanaf 190!
Ren Rong (1960) Gesigneerde originele collage met aquarel uit 1999 - Chinees postmodernisme
Techniek Collage
Afmetingen 49.8 x 32.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Eberhard Schlotter - Cola über alles in der Welt - Signiertes Original Ölgemälde von 1957 kopen? Bied vanaf 395!
Eberhard Schlotter (1921-2014) Duits Cola boven alles ter wereld - Gesigneerd origineel olieverfschilderij uit 1957
Afmetingen 27 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Peter Royen - Herbst - Früher signierter Original Holzschnitt von 1949 - sehr schön kopen? Bied vanaf 95!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Herfst - Voorheen gesigneerde originele houtsnede uit 1949 - zeer mooi
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Winfred Gaul - 724113 - Signierte und nummerierte Original Serigraphie - Informel kopen? Bied vanaf 99!
Winfred Gaul (1928-2003) Duits 724113 - Informeel
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Alexander Camaro - Signierter kräftiger Original Probedruck von 1966 kopen? Bied vanaf 230!
Alexander Camaro (1901-1992) Duits Gesigneerd sterk origineel proefdruk uit 1966
Afmetingen 44.8 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Jan Peter Tripp - Wilde Tulpen - Signierte und nummerierte Original Aquatinta Radierung kopen? Bied vanaf 160!
Jan Peter Tripp (1945) Duits Wilde Tulpen - Gesigneerde en genummerde originele aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 18.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Bettina von Arnim - Signierter Original Siebdruck von 1968 - 30 Ex. - sehr rar - German Pop Art kopen? Bied vanaf 390!
Bettina von Arnim (1940) Duits Gesigneerde originele zeefdruk uit 1968 - 30 exemplaren - zeer zeldzaam - Informeel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 390
Direct kopen
Jerry Zeniuk - Signierte und nummerierte Original Farblithographie von 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Jerry Zeniuk (1945) Amerikaans Gesigneerde en genummerde originele kleurenlitho uit 2001
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Peter Sorge - Who are the brainpolice - Signierte nummerierte Orig. Radierung von 1968 kopen? Bied vanaf 119!
Peter Sorge (1937-2000) Duits Wie zijn de hersenpolitie - Gesigneerde en genummerde originele ets uit 1968
Techniek Ets
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Direct kopen
Horst Janssen - Tantchen memo - Signierte Original Radierung von 1971 kopen? Bied vanaf 90!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Tante memo - Gesigneerde originele ets uit 1971
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Janssen - Gruss der Griffelkunst - Signierte Original Farbradierung 1980 - Selbstportrait kopen? Bied vanaf 190!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Groeten uit de Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1980
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Horst Janssen - Selbstbildnis für Griffelkunst - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 169!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Zelfportret voor Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1977
Techniek Ets
Afmetingen 42.1 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Franz Charlet - Auf Volendam - Große signierte Original Lithographie von 1912 kopen? Bied vanaf 120!
Franz Charlet (1862-1928) Belgisch Over Volendam - Grote gesigneerde originele litho uit 1912
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen