arte-mania
  5. arte-mania

arte-mania

Lid sinds 2004 / Darmstadt, Duitsland

56 aangeboden items / 83 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
56 aangeboden items door deze verkoper
Horst Janssen - Selbst - auf signiertem Ausstellungsplakat Pforzheim kopen? Bied vanaf 55!
Horst Janssen - Selbst - auf signiertem Ausstellungsplakat Pforzheim

Affiches

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Shmuel Shapiro - Erotische Szene kopen? Bied vanaf 110!
Shmuel Shapiro - Erotische Szene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen50.4 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claus Arnold - Für ein Blatt und einen Kaffee! - Mono-Offset Montage kopen? Bied vanaf 89!
Claus Arnold - Für ein Blatt und einen Kaffee! - Mono-Offset Montage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1970
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen61 cm x 42.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kerstin Seltmann - Signierte Original Radierung - e.a. Exemplar kopen? Bied vanaf 99!
Kerstin Seltmann - Signierte Original Radierung - e.a. Exemplar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Claus Arnold - godzilla eins - oder: das kaesdorfbehütungsblatt - ein U17 Druck kopen? Bied vanaf 65!
Claus Arnold - godzilla eins - oder: das kaesdorfbehütungsblatt - ein U17 Druck

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Graeder - Weiblicher Akt - Großes Original Aquarell kopen? Bied vanaf 165!
Hans Graeder - Weiblicher Akt - Großes Original Aquarell

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 48 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Fritz Genkinger - Begegnung am Tor II - Große Farbserigraphie von 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Fritz Genkinger - Begegnung am Tor II - Große Farbserigraphie von 1969

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1969
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Henne - Überschwemmung - grau eingetrübt kopen? Bied vanaf 69!
Wolfgang Henne - Überschwemmung - grau eingetrübt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal2010
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 26.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Janssen - Die wilden Schwänze mit den lahmen Affen - nachlasssigniert von Lamme Janssen kopen? Bied vanaf 89!
Horst Janssen - Die wilden Schwänze mit den lahmen Affen - nachlasssigniert von Lamme Janssen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 32.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Beate Hübner - Badende - Signierte Orig. Radierung - Erotik, Akt nur 15 Ex. kopen? Bied vanaf 49!
Beate Hübner - Badende - Signierte Orig. Radierung - Erotik, Akt nur 15 Ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hartmut von Altrock - Zu Haus - Probedruck (zwischen 1965 und 1969) kopen? Bied vanaf 115!
Hartmut von Altrock - Zu Haus - Probedruck (zwischen 1965 und 1969)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Henne - "Spannendes Werk" kopen? Bied vanaf 69!
Wolfgang Henne - "Spannendes Werk"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 27.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Graeder - Kubistisch surrealer Akt - Signierte Original Mischtechnik kopen? Bied vanaf 165!
Hans Graeder - Kubistisch surrealer Akt - Signierte Original Mischtechnik

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Kerstin Seltmann - Signierte nummerierte Farblithographie nur 35 Ex. - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Kerstin Seltmann - Signierte nummerierte Farblithographie nur 35 Ex. - 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Schweizer - Turnschuhe kopen? Bied vanaf 69!
Hans Schweizer - Turnschuhe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Günther Förg - ohne Titel, 1991 kopen? Bied vanaf 180!
Günther Förg - ohne Titel, 1991

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1993
TechniekEts
Afmetingen52.3 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jochem Roman Schneider - Die Kür - Eisläufer - Signierte Orig. Radierung kopen? Bied vanaf 49!
Jochem Roman Schneider - Die Kür - Eisläufer - Signierte Orig. Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Volker Tannert - Arbeitsplatz im Störfeld I kopen? Bied vanaf 65!
Volker Tannert - Arbeitsplatz im Störfeld I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen53.5 cm x 38.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kerstin Seltmann - Signierte und nummerierte Farblithographie kopen? Bied vanaf 79!
Kerstin Seltmann - Signierte und nummerierte Farblithographie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1993
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frans Masereel - Bonne Année 1970 kopen? Bied vanaf 115!
Frans Masereel - Bonne Année 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1969
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen13.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edvard Frank - Erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 75!
Edvard Frank - Erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen20.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wolf Vostell - Olympia IV - Fluxus und politische Kunst kopen? Bied vanaf 239!
Wolf Vostell - Olympia IV - Fluxus und politische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1972
Afmetingen49 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Otto Lackenmacher - Weiblicher Rückenakt kopen? Bied vanaf 139!
Otto Lackenmacher - Weiblicher Rückenakt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karl Bianga - Balz - Signierte Orig. Radierung des Pop-Art Künstlers kopen? Bied vanaf 49!
Karl Bianga - Balz - Signierte Orig. Radierung des Pop-Art Künstlers

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen39.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Otto Lackenmacher - Liebesspiel im Stehen (Selbst mit weiblichem Akt) kopen? Bied vanaf 110!
Otto Lackenmacher - Liebesspiel im Stehen (Selbst mit weiblichem Akt)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christiane Möbus - Eingekreiste Möglichkeiten kopen? Bied vanaf 280!
Christiane Möbus - Eingekreiste Möglichkeiten

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1988
TechniekGouache
Afmetingen49.2 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Carl-Heinz Kliemann - Edition 71/12 - 4 signierte nummerierte Metallschnitte in Mappe 1971 kopen? Bied vanaf 249!
Carl-Heinz Kliemann - Edition 71/12 - 4 signierte nummerierte Metallschnitte in Mappe 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48.7 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edvard Frank - Sehr erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 119!
Edvard Frank - Sehr erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen29.5 cm x 20.8 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jürgen Batscheider - Traum des Jägers - Signierter nummerierter Farblinolschnitt kopen? Bied vanaf 49!
Jürgen Batscheider - Traum des Jägers - Signierter nummerierter Farblinolschnitt

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 cm x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edvard Frank - "Anlernen" - Erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 119!
Edvard Frank - "Anlernen" - Erotische Szene - Nachlass signierte Tuschzeichnung

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekPenseel (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - Schwarze Messen - Signierte Radierung - Phantastische Kunst kopen? Bied vanaf 99!
Uwe Bremer - Schwarze Messen - Signierte Radierung - Phantastische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38.3 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cecile Noldus - Orchester der Dinge kopen? Bied vanaf 49!
Cecile Noldus - Orchester der Dinge

Fotografie

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - Vampire und Menschensauger- Signierte Radierung - Phantastische Kunst kopen? Bied vanaf 99!
Uwe Bremer - Vampire und Menschensauger- Signierte Radierung - Phantastische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margret Sander - Bild 133/8 - Erotische Radierung mit Prägung kopen? Bied vanaf 49!
Margret Sander - Bild 133/8 - Erotische Radierung mit Prägung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen29.8 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - Vampire - Signierte Radierung - Phantastische Kunst kopen? Bied vanaf 99!
Uwe Bremer - Vampire - Signierte Radierung - Phantastische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renate Sendler-Peters - Masken - Surrealistische Original Radierung - nur 50 Ex. kopen? Bied vanaf 49!
Renate Sendler-Peters - Masken - Surrealistische Original Radierung - nur 50 Ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - Künstliche Menschen - Signierte Radierung - Phantastische Kunst kopen? Bied vanaf 89!
Uwe Bremer - Künstliche Menschen - Signierte Radierung - Phantastische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Natascha Mann - Frühe signierte abstrakte Original Radierung von zwei Platten kopen? Bied vanaf 49!
Natascha Mann - Frühe signierte abstrakte Original Radierung von zwei Platten

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen31 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - Die falsche Kiste - Signierte Radierung - Phantastische Kunst kopen? Bied vanaf 89!
Uwe Bremer - Die falsche Kiste - Signierte Radierung - Phantastische Kunst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karl Bianga - Campagnos kopen? Bied vanaf 49!
Karl Bianga - Campagnos

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen39.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ev Grüger - Signierte Farbserigraphie von 1971 - Pop Art - nur 30 Ex. kopen? Bied vanaf 65!
Ev Grüger - Signierte Farbserigraphie von 1971 - Pop Art - nur 30 Ex.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1971
Afmetingen32.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolff Buchholz - Thalassogene Figur kopen? Bied vanaf 49!
Wolff Buchholz - Thalassogene Figur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen49 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Janusz Akermann - Ryby nv. 11 - Fisch Nr. 11 kopen? Bied vanaf 115!
Janusz Akermann - Ryby nv. 11 - Fisch Nr. 11

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen36 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Yoshi Takahashi - Drei Hügel kopen? Bied vanaf 139!
Yoshi Takahashi - Drei Hügel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen68 cm x 49.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Trökes - Surreale Szene kopen? Bied vanaf 89!
Heinz Trökes - Surreale Szene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1973
Afmetingen23.8 cm x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Fronius - Aulandschaft kopen? Bied vanaf 65!
Hans Fronius - Aulandschaft

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Inge Jastram - In der Pause kopen? Bied vanaf 199!
Inge Jastram - In der Pause

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen19.9 cm x 26.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otfried H. Culmann - Kolosseum kopen? Bied vanaf 75!
Otfried H. Culmann - Kolosseum

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1974
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Arno Mohr - Portrait Theodor Fontane kopen? Bied vanaf 175!
Arno Mohr - Portrait Theodor Fontane

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Kampmann-Hervest - Fließband kopen? Bied vanaf 75!
Heinz Kampmann-Hervest - Fließband

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorarte-mania

Verzending Internationaal

Jaartal1969
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst