arte-mania
  5. arte-mania

arte-mania

Lid sinds 2004 / Darmstadt, Duitsland

27 aangeboden items / 95 verkochte items

Horst Janssen - Kastanie - Nachlasssignierte Original Radierung von 1984/96 kopen? Bied vanaf 75!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Kastanje - Estate gesigneerde originele ets uit 1984/95
TechniekEts
Afmetingen26 x 35.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Salvador Dali - El triomf i el rodoli - Signierte Orig. Lithographie - nur 43 numm. Exemplare kopen? Bied vanaf 690!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans El triomf i el rodoli - Signierte Orig. Lithographie - nur 43 numm. Exemplare
TechniekLitho
Afmetingen65 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 690
Lovis Corinth - Markgräfin von Bayreuth - Signierte Orig. Lithographie von 1922 kopen? Bied vanaf 169!
Lovis Corinth (1858-1925) Duits Markgräfin von Bayreuth - Signierte Orig. Lithographie von 1922
TechniekLitho
Afmetingen27.9 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 169
Hanna Nagel - Frau in Trauer - rückseitig mit bedeutendem Autograph kurz vor Kriegsende kopen? Bied vanaf 650!
Hanna Nagel (1907-1975) Duits Frau in Trauer - rückseitig mit bedeutendem Autograph kurz vor Kriegsende
TechniekAquarel
Afmetingen14.7 x 10.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 650
Klaus Böttger - Säure und Oxyd Blatt 2 - Signierte Original Radierung von 1976 - Probe kopen? Bied vanaf 85!
Klaus Böttger (1942-1992) Duits Labyrint - gesigneerde originele ets - één van 30 e.a. kopieën
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Klaus Böttger - Portrait - Signierte Original Radierung von 1981 - einer von 8 Probedrucken kopen? Bied vanaf 85!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Klaus Böttger - Labyrinth - Signierte Original Radierung - eines von 30 e.a. Exemplaren kopen? Bied vanaf 85!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen46.5 x 39.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Hermann Naumann - Weibliche Akte - Signiertes Aquarell mit Bleistift von 1977 kopen? Bied vanaf 189!
Hermann Naumann (1930) Duits Vrouwelijke naakten - Gesigneerde aquarel in potlood uit 1977
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 189
Klaus Böttger - Kopf mit Mausefalle - Signierte Original Radierung - e.a. Exemplar kopen? Bied vanaf 80!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Dieter Roth - Komposition V - 1977-92 - Signierte Original Radierung kopen? Bied vanaf 100!
Dieter Roth (1930-1998) Duits Compositie V - 1977-92 - Gesigneerde originele ets
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Dieter Roth - Komposition IV 1977-1991 - Signierte Original Radierung - sehr gut kopen? Bied vanaf 100!
Dieter Roth (1930-1998) Duits Compositie IV 1977-1991 - Gesigneerde originele ets - Zeer goed
TechniekEts
Afmetingen56 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Klaus Böttger - Mädchen II - Signierte Original Radierung von 1976 kopen? Bied vanaf 80!
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Lense Elzinga - Graft Noord-Holland - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Lense Elzinga (1930) Nederlands Jachthaven
TechniekEts
Afmetingen28 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Lense Elzinga - Windmolen in Landschap - Signierte Original Lithographie von 1969 - 1 von 2 Ex. kopen? Bied vanaf 65!
TechniekLitho
Afmetingen39.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Horst Janssen - Selbstbildnis "halloooo" - elbruf - signierte Original Radierung kopen? Bied vanaf 180!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Zelfportret "halloooo" - elbruf - gesigneerde originele ets
TechniekEts
Afmetingen37.9 x 27.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Lense Elzinga - "4 Stühle" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 90!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 90
Peter Nagel - Portrait Louis Armstrong - Trompete - Signierte numm. Original Radierung kopen? Bied vanaf 85!
Peter Nagel (1941) Deens Duits Trumpeter - Louis Armstrong - Gesigneerde en genummerde originele kleurenets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen63.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Pit Morell - Mr. Armstrong was here - signierte und nummerierte Original Farbradierung kopen? Bied vanaf 69!
Pit Morell (1939) Duits De heer Armstrong was hier - gesigneerde en genummerde originele kleurenets
TechniekEts
Afmetingen62.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Rolfdieter Schiedrum - Lesbische Szene - sehr erotisches Original Aquarell - signiert kopen? Bied vanaf 75!
Rolfdieter Schiedrum (1930-2011) Duits Expliciet erotische surrealistische originele aquarel ondertekend in potlood
TechniekAquarel
Afmetingen29.6 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Rolfdieter Schiedrum - BDSM Szenen - sehr erotische Original Bleistiftzeichnung - signiert kopen? Bied vanaf 65!
TechniekAquarel
Afmetingen21 x 29.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Arno Waldschmidt - Gruß an Louis Armstrong - Signierter Orig. Prägedruck mit Aluminum kopen? Bied vanaf 75!
Arno Waldschmidt (1936-2017) Duits Groeten aan Louis Armstrong - Gesigneerde originele reliëfafdruk met aluminium
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen63 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Rolfdieter Schiedrum - Explizit erotisches Original Aquarell mit Bleistiftzeichnung - signiert kopen? Bied vanaf 65!
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Albert Schindehütte - St. Louis Blues (Louis Armstrong) - Handkolorierte signierte Original Radierung kopen? Bied vanaf 80!
Albert Schindehütte (1939) Duits Groeten aan Louis Armstrong - Gesigneerde originele reliëfafdruk met aluminium
TechniekEts
Afmetingen63 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Lense Elzinga - "3 Stühle mit Tisch" - Große signierte Original Tuschzeichnung kopen? Bied vanaf 99!
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 99
Bernd Damke - Edition L-GB auch Edition B3 - Signierter Orig. Farbsiebdruck von 1967 kopen? Bied vanaf 99!
Bernd Damke (1939) Duits naschville Special I - Eerder zeldzame gesigneerde originele kleurenzeefdruk uit 1965
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Bernd Damke - Edition H1.H. - Früher rarer signierter Orig. Farbsiebdruck von 1967 kopen? Bied vanaf 130!
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Daniel Spoerri - Médecine Opératoire, Intestin - Signierter nummerierter Grafik - nur 99 Ex. kopen? Bied vanaf 169!
Daniel Spoerri (1930) Roemeens Zwitsers Frans Duits Operative Medicine, Darm - Gesigneerde genummerde afbeelding - slechts 99 exemplaren.
TechniekOffset
Afmetingen59.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169