Geert Vrijdag (1943-1999)
Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 89 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |