Artlover62
  3. Ervaren verkoper
  5. Artlover62

Artlover62

Lid sinds 2014 / Geesteren, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!
Afmetingen 89 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400