Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst!

Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!Geert Vrijdag - Titel: aartsparadijs mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 400!
  • Geert Vrijdag (1943-1999)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 105 cm (h x b)
Incl. lijst 89 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 140
Wegens overcompleet aangeboden.

Kan in overleg eventueel bezorgd worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wierden, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 34,00

Geert Vrijdag (1943-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Artlover62
0 verkochte items
Alle items (1)
118 cm
89 cm
105 cm
75 cm