Leon Spilliaert (1881-1946)
bomen in een winterlandschap
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 32 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |