barmar45
  3. Ervaren verkoper
  5. barmar45

barmar45

Lid sinds 2022 / Awenne (St.Hubert), België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap kopen? Bied vanaf 3000!
Leon Spilliaert (1881-1946) Belgisch bomen in een winterlandschap
Techniek Gouache
Afmetingen 32 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000