Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap

Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap kopen? Bied vanaf 3000!
Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap kopen? Bied vanaf 3000!Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap kopen? Bied vanaf 3000!Leon Spilliaert - bomen in een winterlandschap kopen? Bied vanaf 3000!
  • Leon Spilliaert (1881-1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1940
Techniek Gouache
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gouache , bomen in een winterlandschap , gesigneerd Leon Spilliaert én gedateerd 1940 .
Het werk verkeert in prima conditie . Door erfenis verkregen .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Awenne (st.hubert), België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50