John Lennon (1940-1980)
Bag One
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |

Lid sinds 2024 / Arnhem, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |