Deze fantastische (en controversiële) set litho's is elk een perfecte reproductie op volledige grootte van het handgesigneerde origineel uit 1970. Deze herdruk in beperkte oplage werd geproduceerd en gedistribueerd in Amsterdam door Laurens A. Daane en bevat vijftien afdrukken van originele, gesigneerde kunstwerken van John Lennon. Printmotieven bevatten erotische poses van Lennon en Yoko Ono, evenals een print met John's artistieke interpretatie van zijn beroemde bed-in uit 1969. De hier aangeboden set is genummerd 000524.
Goed
De doos vertoont aan de randen kleine beschadigingen, en is nauwelijks verkleurd. De litho's zelf zijn in zeer goede conditie.
koeriersdienst