John Lennon - Bag One

John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!
John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!John Lennon - Bag One kopen? Bied vanaf 225!
  • John Lennon (1940-1980)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1970
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Deze fantastische (en controversiële) set litho's is elk een perfecte reproductie op volledige grootte van het handgesigneerde origineel uit 1970. Deze herdruk in beperkte oplage werd geproduceerd en gedistribueerd in Amsterdam door Laurens A. Daane en bevat vijftien afdrukken van originele, gesigneerde kunstwerken van John Lennon. Printmotieven bevatten erotische poses van Lennon en Yoko Ono, evenals een print met John's artistieke interpretatie van zijn beroemde bed-in uit 1969. De hier aangeboden set is genummerd 000524.
De doos vertoont aan de randen kleine beschadigingen, en is nauwelijks verkleurd. De litho's zelf zijn in zeer goede conditie.

John Lennon (1940-1980)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  BeatleArnhem
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
38 cm