5. John Lennon

John Lennon (1940-1980)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

John LENNON

Musicus, tekenaar

Geboren op 9 oktober 1940 in Liverpool, Gestorven op 8 december 1980 in New York

Opleiding: Dovedale primary schoolQuarry Bank High School ? 1952 ? 1957Liverpool College of Art Woonde en werkte in Engeland en Amerika

John Lennon was een van de oprichters van de band The Beatles. Deze band vervulde een belangrijke rol in hun tijd. Al op jonge leeftijd tekende John Lennon veel, en ook voor The Beatles maakte hij verschillende tekeningen, voor het plezier, maar ook voor de carriere. Tijdens zijn kunststudie toonde hij slecht gedrag en werd uit veel lessen verbannen. Uiteindelijk werd hij voor zijn laatste jaar van de school getrapt.

in 1969 trouwde hij met Yoko Ono. Samen maakten ze 14 litho?s over hun huwelijksreis, waarvan er een aantal in beslag genomen werden omdat ze niet geschikt voor het publiek zouden zijn. Ook op muziekgebied brachten Yoko Ono en John Lennon een aantal albums uit. In 1980 werd John Lennon vermoord door een zogenaamde ?fan? waarvoor hij diezelfde avond nog een cd had gesigneerd.

Exposities en prijzen:

N.v.t.

Door: Arthur Brouwers

Engels

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
John Lennon - FARBLITHOGRAPHIE 1970 kopen? Bied vanaf 200!

John Lennon - FARBLITHOGRAPHIE 1970

Geplaatst doorantesberger

Eindtijd27-07-2021 om 21:30

VerzendingInternationaal

Laatste
kans
John Lennon - LITHOGRAPHIE 1970 EROTIK . kopen? Bied vanaf 280!

John Lennon - LITHOGRAPHIE 1970 EROTIK .

Geplaatst doorantesberger

Eindtijd03-08-2021 om 21:53

VerzendingInternationaal