BettinaKorver
  3. Ervaren verkoper
  5. BettinaKorver

BettinaKorver

Lid sinds 2026 / Schoorl, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
Inge Krassenburg (1955) Nederlands Portret Willem-Alexander en Máxima
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75