Inge Krassenburg (1955)
Portret Willem-Alexander en Máxima
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2026 / Schoorl, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |