Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima

Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!Inge Krassenburg - Portret Willem-Alexander en Máxima kopen? Bied vanaf 75!
  • Inge Krassenburg (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 35/100
Inge Krassenburg - handgesigneerde litho | 'Portret Willem-Alexander en Máxima' | 2002
Een kleine, bijna niet zichtbare, vouw in het midden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schoorl, Nederland

Inge Krassenburg (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  BettinaKorver
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
60 cm
50 cm