BiblioBlu
  3. Ervaren verkoper
  5. BiblioBlu

BiblioBlu

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland

22 aangeboden items / 52 verkochte items

Frits Müller - Bassist kopen? Bied vanaf 25!
Frits Müller (1932-2006) Nederlands Bassist
Techniek Potlood
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Direct kopen