Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland
22 aangeboden items / 52 verkochte items
Collectie Gert Jan Hemmink
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 36 x 27.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Tijdschrift |
| Afmetingen | 28 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 26 x 35.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 36 x 28 cm (h x b) |
| Drager | Papier |