BiblioBlu
  3. Ervaren verkoper
  5. BiblioBlu

BiblioBlu

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland

22 aangeboden items / 52 verkochte items

Collectie Gert Jan Hemmink

Corneille - Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Petite Géometrie Fidèle - 6 genummerde en gesigneerde litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.400
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch André Laude. Vers le matin des cerises - luxe-editie met twee litho's
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen