Bjornnoelle
  3. Ervaren verkoper
  5. Bjornnoelle

Bjornnoelle

Lid sinds 2026 / VRASENE, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!
Frans Hamer (1906-1993) Nederlands Nov 62
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Rudolf Bonnet - Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto kopen? Bied vanaf 25!
Rudolf Bonnet (1895-1978) Nederlands Vermoedelijk deze kunstenaar zie foto
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25