Frans Hamer - Nov 62

Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!
Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!
  • Frans Hamer (1906-1993)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1962
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Portret zie foto
Frans Hamer (20e eeuw) was een regionaal werkende schilder (geen internationaal topsegment). Zijn werken verschijnen af en toe op veilingen en in tweedehandskunst, vooral portretten en figuratief werk uit de jaren ’50–’70.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vrasene, België

Frans Hamer (1906-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bjornnoelle
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
45 cm
60 cm
45 cm
60 cm