Joan Miro (1893-1983)
Parler seul
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |

Lid sinds 2012 / ANTWERPEN, België
18 aangeboden items / 58 verkochte items
| Techniek | Offset |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 83 x 60 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 82 x 82 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquagravure |
| Afmetingen | 106 x 85 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 53 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 33 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 74 x 57 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 63 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 69 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 38 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |