Rene Magritte - La bataille de l'Argonne

Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!
Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!Rene Magritte - La bataille de l'Argonne kopen? Bied vanaf 440!
  • Rene Magritte (1898-1967)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2010
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 267/275
Prachtige kleurenlithografie, naar een gelijknamig origineel werk van 1959, handtekening in de plaat, geparafeerd in potlood door Charly Herscovici en genummerd '267/275', met droogstempel van ADAGP en 'Succession Magritte', verso justificatie van de oplage.

Wordt verstuurd in een verstevigde koker en verzekerd verzonden incl. track & trace.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50

Rene Magritte (1898-1967)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  d-ART-s
58 verkochte items
Alle items (19)
60 cm
45 cm