david_de
  5. david_de

david_de

Lid sinds 2001 / Haifa, Duitsland

9 aangeboden items / 23 verkochte items

Rene Magritte - Rene Magritte, Originalfarblithografie kopen? Bied vanaf 1190!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Rene Magritte, Originalfarblithografie
TechniekLitho
Afmetingen43.8 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.190
Heiner Meyer - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 5480!
Heiner Meyer (1953) Ohne Titel
Afmetingen45 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 5.480
Stefan Szczesny - Orginal Farbserigraphie Caribbean Dancers 1999 kopen? Bied vanaf 340!
Stefan Szczesny (1951) Orginal Farbserigraphie Caribbean Dancers 1999
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 340
Raffael Rheinsberg - Demokratie Offsethlithografie/Collage kopen? Bied vanaf 280!
Raffael Rheinsberg (1943-2016) Demokratie Offsethlithografie/Collage
TechniekOffset
Afmetingen61 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 280
Heiner Meyer - Unikat, Mischtechnik über Foto, 1994 kopen? Bied vanaf 680!
Heiner Meyer (1953) Unikat, Mischtechnik über Foto, 1994
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 680
Rudolf Nehmer - Alte Sprüchworte, "Old sayings", handsigniert kopen? Bied vanaf 555!
Rudolf Nehmer (1912-1983) Duits Strandmotief, inkt/viltstift, handgesigneerd r.o.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 x 40 cm (h x b)
€ 555
Peter Nagel - Spielplatz, Mezzotinto-Radierung, 1972 kopen? Bied vanaf 340!
Peter Nagel (1941) Spielplatz, Mezzotinto-Radierung, 1972
TechniekEts
Afmetingen85.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 340
Tilly Moes - Bloemstilleven Stilleven ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Tilly Moes (1899-1979) Nederlands Bloemstilleven Stilleven ingelijst
Afmetingen60 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350