Lid sinds 2001 / Haifa, Duitsland
9 aangeboden items / 23 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 43.8 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 45 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 61 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 85.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 49.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |