Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1994 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 8-12-2023 om 14:49 |
Eindtijd | 13-12-2023 om 20:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |