Frederik George Lodewijk du Mee (1879-1957) Bloemstuk stilleven
Bied mee
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 88 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 220