Aart Roos (1919-2009)
kind in box + monografie
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 65 x 47 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |