dhuesener
  3. Ervaren verkoper
  5. dhuesener

dhuesener

Lid sinds 2023 / Aachen, Duitsland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Udo Dziersk - Strandskulptur (Kalabrien) kopen? Bied vanaf 800!
Udo Dziersk (1961) Duits Strandsculptuur (Calabrië)
Afmetingen 55.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Markus Lüpertz - Selbstporträt blau kopen? Bied vanaf 750!
Markus Lüpertz (1941) Duits Zelfportret blauw
Afmetingen 106 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen