dickmarsman
  3. Ervaren verkoper
  5. dickmarsman

dickmarsman

Lid sinds 2025 / Hengelo, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Royal Boch - vazenset kopen? Bied vanaf 30!
Royal Boch (1841) Belgisch vazenset
Afmetingen 38 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Ferdinand Boersma - boerderij met schuur kopen? Bied vanaf 60!
Ferdinand Boersma (1906-1979) Nederlands boerderij met schuur
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60