Royal Boch (1841)
vazenset
| Afmetingen | 38 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2025 / Hengelo, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |