Ferdinand Boersma - boerderij met schuur

Ferdinand Boersma - boerderij met schuur kopen? Bied vanaf 60!
Ferdinand Boersma - boerderij met schuur kopen? Bied vanaf 60!Ferdinand Boersma - boerderij met schuur kopen? Bied vanaf 60!
  • Ferdinand Boersma (1906-1979)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
olieverfschilderij met lijst
geen beschadiginen
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Ferdinand Boersma (1906-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  dickmarsman
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (2)
78 cm
58 cm
60 cm
40 cm