DirLas51
  3. Ervaren verkoper
  5. DirLas51

DirLas51

Lid sinds 2025 / Heestert, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch De heerser
Afmetingen 1500 x 1200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.750
Frank Slabbinck - Vogel kopen? Bied vanaf 1750!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch Vogel
Techniek Hout
Afmetingen 400 x 180 x 300 cm (h x b x d)
Gewicht 2300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Frank Slabbinck - Kleinere vogel kopen? Bied vanaf 1250!
Frank Slabbinck (1942) Belgisch Kleinere vogel
Techniek Hout
Afmetingen 300 x 150 x 300 cm (h x b x d)
Gewicht 1027 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250