Frank Slabbinck (1942)
De heerser
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 1500 x 1200 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |