Frank Slabbinck - De heerser

Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!
Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!Frank Slabbinck - De heerser kopen? Bied vanaf 2750!
  • Frank Slabbinck (1942)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 1300 x 1000 cm (h x b)
Incl. lijst 1500 x 1200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het werk wordt te koop gesteld wegens verhuisplannen
Zonder beschadiging
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heestert, België

Frank Slabbinck (1942)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  DirLas51
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (3)
1200 cm
1500 cm
1000 cm
1300 cm