dot64
  5. dot64

dot64

Lid sinds 2015 / Etten-leur, Nederland

16 aangeboden items / 158 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
16 aangeboden items door deze verkoper
Laatste
kans
Jose Calsina - Grafiek - Doorkijk Ruine kopen? Bied vanaf 20!
Jose Calsina - Grafiek - Doorkijk Ruine

Geplaatst doordot64

Jaartal1972
TechniekGravure
Afmetingen41 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jose Calsina - Grafiek - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Jose Calsina - Grafiek - Landschap

Geplaatst doordot64

Jaartal1971
TechniekGravure
Afmetingen20 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken kopen? Bied vanaf 20!
Charles Mertens - Ets - Oude vrouw in keuken

Geplaatst doordot64

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dick Wentzel - Grafiek - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Dick Wentzel - Grafiek - Landschap

Geplaatst doordot64

Jaartal1972
TechniekGravure
Afmetingen16 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63 kopen? Bied vanaf 25!
Jos van den Berg - Grafiek - Ilpendam ' 63

Geplaatst doordot64

Jaartal1963
TechniekGravure
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Soewardja - Aquarel - Landschap kopen? Bied vanaf 25!
Soewardja - Aquarel - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon kopen? Bied vanaf 35!
Ad Kikkert - Gemengde Techniek - Toulon

Geplaatst doordot64

Jaartal1948
TechniekGravure
Afmetingen46 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kees Roovers - Aquarel - Compostie Bloemen kopen? Bied vanaf 45!
Kees Roovers - Aquarel - Compostie Bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
I Wayan Eka Budi - Gemengde Techniek - Naar School kopen? Bied vanaf 35!
I Wayan Eka Budi - Gemengde Techniek - Naar School

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening kopen? Bied vanaf 40!
Menno Bollen - Litho - Afstandsbediening

Geplaatst doordot64

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wijnand Wansink - Grafiek - Nonnen kopen? Bied vanaf 25!
Wijnand Wansink - Grafiek - Nonnen

Geplaatst doordot64

Jaartal1964
TechniekGravure
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sian Ang - Litho - Abstract kopen? Bied vanaf 20!
Sian Ang - Litho - Abstract

Geplaatst doordot64

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hasan Djaafar - Inkttekening - Platteland kopen? Bied vanaf 25!
Hasan Djaafar - Inkttekening - Platteland

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hasan Djaafar - Inkttekening - Straattafereel kopen? Bied vanaf 25!
Hasan Djaafar - Inkttekening - Straattafereel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Arthur Henry Jenkins - Aquarel - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 35!
Arthur Henry Jenkins - Aquarel - Bosgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Jaartal1923
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst