Chistiane Jadoul (1947)
De Vier Jaargetijden
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 59 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |