Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden

Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!
Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!Chistiane Jadoul - De Vier Jaargetijden kopen? Bied vanaf 250!
  • Chistiane Jadoul (1947)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1978
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Incl. lijst 59 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Titel:
Set van 4 originele litho’s van Christiane Jadoul – Gesigneerd – Ingelijst – Oplage 111/200 – 1978 – “De Vier Jaargetijden”

Beschrijving:
Collectie van vier originele lithografieën van de Belgische kunstenares Christiane Jadoul. Deze reeks uit 1978 stelt de vier jaargetijden voor: lente, zomer, herfst en winter. Elk werk is handgesigneerd, genummerd (111/200) en professioneel ingelijst. De lijsten zijn in goede staat gezien de leeftijd, maar vertonen op sommige plekken lichte beschadigingen en ouderdomssporen. Dit doet echter geen afbreuk aan de uitstraling van het geheel.
Kenmerken:

Kunstenaar: Christiane Jadoul
Titel reeks: De Vier Jaargetijden
Techniek: Lithografie
Aantal: 4 stuks
Oplage: 111/200
Jaar: 1978
Signatuur: Handgesigneerd
Afmetingen inclusief lijst: 70 x 59 cm per stuk
Conditie: Litho’s uitstekend, lijsten met lichte gebruikssporen
Conditie van de Litho’s is uitstekend. Lijsten vertonen lichte gebruikssporen - naar leeftijd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sellingen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 27,00
Naar België € 32,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 125,00

Chistiane Jadoul (1947)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  dyauwillem
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
70 cm
59 cm
57 cm
45 cm