Lid sinds 2021 / neu-isenburg, Duitsland
2 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48.5 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 38 x 53.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |