edel23
  3. Ervaren verkoper
  5. edel23

edel23

Lid sinds 2021 / neu-isenburg, Duitsland

2 aangeboden items / 5 verkochte items

Werner Hilsing - "Figuren" kopen? Bied vanaf 70!
Werner Hilsing (1938) Duits "Cijfers"
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Franz-Anatol Wyss - Landung kopen? Bied vanaf 60!
Franz-Anatol Wyss (1940) Zwitsers landing
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen