edel23
  3. Ervaren verkoper
  5. edel23

edel23

Lid sinds 2021 / neu-isenburg, Duitsland

2 aangeboden items / 5 verkochte items

Etsen en andere technieken

Franz-Anatol Wyss - Landung kopen? Bied vanaf 60!
Franz-Anatol Wyss (1940) Zwitsers landing
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen