Edelhertje
  3. Ervaren verkoper
  5. Edelhertje

Edelhertje

Lid sinds 2023 / Almere, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands ILLY Art Collection
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 475
Julian Schnabel - Illy Art Collection kopen? Bied vanaf 80!
Julian Schnabel (1951) Amerikaans Illy Art Collection
Afmetingen 20 x 41 cm (h x b)
€ 80