Joep van Lieshout (1963)
ILLY Art Collection
| Afmetingen | 45 x 30 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2023 / Almere, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Afmetingen | 20 x 41 cm (h x b) |